Prekių garantijos

Mums svarbu, kad įsigiję prekių "www.sododalys.lt"  internetinėje parduotuvėje, liktumėte patenkinti jų kokybe. "www.sododalys.lt" internetinėje parduotuvėje rasite įvairių gamintojų prekių, kurioms suteikiame oficialią garantiją ir garantinį aptarnavimą. Garantinis aptarnavimas vykdomas pagal Vartotojų teisių apsaugos įstatymą ir kitus susijusius teisės aktus. Nepamirškite išsaugoti sąskaitos-faktūros ir garantinio talono (iki garantinio laikotarpio pabaigos), kurie bus reikalingi garantinio aptarnavimo metu.

Prekių grąžinimas / garantinis remontas

Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę (išskyrus garantinį aptarnavimą), arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Pateikdami prekę garantiniam remontui, būtinai pateikite prekės pirkimo dokumentus ir prekės garantinį taloną. Garantiniu laikotarpiu nemokamai remontuojami ir šalinami gaminio gedimai, defektai, kurie atsirado ne dėl pirkėjo kaltės (Garantinio aptarnavimo sąlygos ir apribojimai).

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

1. Prekė negali būti naudota, pilnos komplektacijos, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.

2. Grąžinamos prekės turi būti su originaliomis pakuotėmis.

3. Privaloma užpildyti laisva forma prekės grąžinimo prašymą-pagrindimą, kodėl norite prekę grąžinti, pridėti prekės įsigijimo dokumentą bei garantinį taloną kartu su preke.

4. Grąžinamas ar keičiamas prekes siųskite gavėjui adresu: 

UAB Skagenas  

Baldininkų g. 19,

Karmėlava,

Kauno raj. LT-54448.

Prekes rekomenduojame siųsti registruotu paštu ar naudojantis kurjerių paslaugomis (tokiu būdu gausite siuntos numerį, pagal kurį galėsite matyti, kada siunta atkeliaus pas mus, bei galėsite surasti siuntą, jeigu ji pasimestų)

Grąžinus prekę, pinigai grąžinami per 7 kalendorines dienas nuo grąžintų prekių priėmimo dienos.

Svarbu! Transporto išlaidos nėra grąžinamos.

Jeigu turite klausimų dėl garantinio aptarnavimo tvarkos, trukmės ir kt., skambinkite telefonu +37060297295 arba rašykite el. paštu – servisas@sodotraktoriai.lt.